Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Re: Brak głosu przy poł. przez bluetooth
#1
Witam szanowne grono fachowców,od kilku borykam się z takim oto problemem.
Z dnia na dzień straciłem połączenie głośnomówiące udostępniane przez stację multimedialną poprzez bluetooth.Stacja to chińczyk sprzedawany przez ale... autonawigacje.pl Dysponuję dwoma oryginalnymi softami, urządzenie przyjmuje lecz to niczego nie zmienia dalej jest brak udostępnienia połączeń głosowych Wybieranie z książki jak i z klawiatury działa odbiorca tel.słyszy sygnał naciska odbiór i jest cisza w suchawce jak i odwrotnie na panelu radia wyświetla się kontakt bez sygnału dźwiękowego po naciśnięciu symbolu słuchawki jest cisza w głośnikach.Nie można też przesłać np.muzyki lub youtuba przez BT na radio po włączeniu BT w tel. znika dźwięk.Apki nawigacją działają dobrze,można też wybierać głosowo i wydawać polecenia Google i Google Maps to wszystko działa trzeba więc wykluczyć mikrofon.Nie wiem czy to nie jest usterka sprzętowa modułu Bluetooth bo to drugi soft i dalej jest to samo,wszystko działało dobrze przez kilka ładnych miesięcy,może to antena do Bluetooth ale to chyba nie działało by wybieranie numerów tel.??? Nie zmieniałem żadnych połączeń w głośnikach ani nigdzie indziej .Dźwięk zniknął nagle bez żadnej przyczyny.
To ta nawigacjahttps://allegro.pl/oferta/radio-nawigacja-gps-hyundai-i30-2007-2011-android-12243179619

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości